Vacatures Jeugdcommissie

22 september 2019


Onze jeugdcommissie is heel actief om er voor te zorgen dat onze jeugdleden wedstrijden kunnen spelen, trainen en aan allerlei andere leuke activiteiten kunnen meedoen. Nu is het zo dat eind dit jaar Anita Ruiterman en Elles van Teulingen stoppen als lid van de jeugdcommissie. We zouden het daarom erg fijn vinden als er TVAP-leden zijn, die dit op zich willen nemen. De beloning is groots: het plezier waarmee je de kinderen ziet tennissen! En voor de vereniging zijn ze ontzettend belangrijk, want de jeugd is onze toekomst.

We zijn dus op zoek naar TVAP'ers die het leuk vinden om de jeugd dit tennisplezier te bezorgen. Als je meer wilt weten over wat het inhoudt, dan kun je dat navragen bij Anita of Elles en ook bij onze bestuurders Johan Osinga en Adina Maters. Ze vertellen je er graag meer over. We kijken uit naar de reacties!

Sportieve groet,
het bestuur van TVAP.

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op dit nieuwsbericht
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen